Jak się pozbyć cellulitu?

Dlaczego warto wybrać depilację laserem Vectus? – Depilacja laserowa Gdynia

depilacja laserowa gdynia
Dlaczego warto wybrać depilację laserem Vectus? – Depilacja laserowa Gdynia
4.7 (93.33%) 3 gwiazdek
Czy nie marzyłaś nigdy o idealnie gładkiej skórze? Ile razy zacięłaś się przy goleniu? Zdarzyło Ci się podrażnić skórę, która później wyglądała nieestetycznie? Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest depilacja laserowa. Z poniższego tekstu dowiesz się, dlaczego warto się na nią zdecydować.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Zalety

Wygoda, jest to główna zaleta depilacji laserowej. Decydując się na takie rozwiązanie, pozbywasz się owłosienia raz na zawsze. Wystarczy seria 4-6 zabiegów i skóra będzie idealna na zawsze…

depilacja rąk - gdyniaWychodząc na basen, nie będziesz musiała już zastanawiać się, kiedy ostatnio depilowałaś nogi. Tak samo z wszelkimi wyjazdami. Ile wziąć maszynek? Skóra znów będzie podrażniona, jak ja mam w tym stanie pokazać się ludziom?! Takie problemy przestaną Cię dotyczyć.
Dzięki depilacji laserem Vectus nie będzie już konieczności wydawania miliona monet na maszynki. W skali roku, to nawet kilkaset złotych! A ile przy tym nieudogodnień… Dla samego spokoju ducha lepiej jest pokonać problem raz, a skutecznie.

Serum na redukcje cellulitu - Vialise

Dodatkową zaletą jest oszczędność czasu, którego przecież jako ludzie żyjący w XXI wieku nie mamy zbyt dużo. Nasza egzystencja opiera się na ciągłym pośpiechu. Szkoła, praca, obowiązki, chłopak, mąż, dzieci… Gdzie tutaj czas dla siebie? Czas na realizację swoich pragnień? Na hobby? I jeszcze marnować go na torturowanie swojej skóry maszynką? No way!

Efekty stosowania depilacji laserowej Vectus są trwałe. Dzięki serii zabiegów pozbywamy się 95% owłosienia na stałe. Włoski są niszczone w taki sposób, że ich odtworzenie nie jest możliwe. Te kilka procent, które zostaje, to włoski, które jakimś cudem mogły się do końca nie złapać i pojawiły się po jakimś czasie. Może to nastąpić także, gdy hormony troszkę szaleją. Nie jest to jednak wielka tragedia. Wystarczy powtórzyć zabieg, by pozbyć się pozostałości owłosienia, i dalej możemy cieszyć się piękną, gładką i ZDROWĄ skórą na długi czas.

Wady

A są takie?!

No dobra… Coś się znajdzie. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona. Nie trwa to jednak zbyt długo. Na pewno nie tak długo, jak brzydkie czerwone kropki na skórze, która nie potrafi dojść z maszynką do konsensusu.
Koszta także początkowo można uznać za negatywny aspekt stosowania depilacji laserowej. Zabiegi kosztują kilkaset złotych. Jeśli jednak zliczymy, ile już wydałyśmy na maszynki przez minione lata, to suma, jaką trzeba zapłacić za zabieg, nie wydaje się już taka kosmiczna. Ba! Może wydawać się baaardzo atrakcyjna.

Więcej o tym na stronie: https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Podsumowanie

Depilacja laserowa Vectus jest najlepszym rozwiązaniem, bo:

1. Jest szybka, dzięki czemu oszczędzamy wiele czasu, który możemy poświęcić na inne zajęcia.
2. Klientkami zajmuje się doświadczony kosmetolog, który w pełni dba o ich komfort.
3. Jest bezbolesna. Włosy nie są wyrywane, tylko usuwane za pomocą wysokiej temperatury. Nie jest ona jednak odczuwalna ze względu na technologię, która jest do tego celu wykorzystywana.
4. Zapewnia spokój psychiczny.
5. Zapewnia fenomenalne efekty, które zostają na zawsze.
6. Nie podrażnia skóry w sposób porównywalny z maszynkami.
7. Pozwala oszczędzić pieniądze.
8. Ma niewiele wad. Należą do nich głównie koszta, ale jest to inwestycja – wystarczy zapłacić jednorazowo o wiele więcej niż za maszynki, ale to w zasadzie zakończy finansowanie wielu maszynek.
9. Mniej znaczącą wadą jest zaczerwienienie skóry po zabiegu. Jest ono jednak czasowe.
10. Ekologia – nie przyczyniasz się w ten sposób do tworzenia kolejnych plastikowych maszynek. Taki bonus 🙂

Vialise na cellulit

1 Komentarz

  1. Paulina

    Uważam że akurat cena tutaj nie jest problemem zwłaszcza że płacisz za coś co pozwala Ci zaoszczędzić duużo czasu i nie jest uciążliwe. Każda depilacja jest warta swojej ceny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

40 − 34 =