Jak się pozbyć cellulitu?

Depilacja laserowa Gdynia: najskuteczniejszy sposób na nadmiar owłosienia

Bycie pięknym i atrakcyjnym jest celem każdego człowieka. Bez wątpienia ludzie chcą się podobać innym. Niestety aby coś w życiu zrobić trzeba o to zabiegać i się napracować. Tak samo jest w tym przypadku. Aby być atrakcyjnym i świetnie wyglądać trzeba o siebie odpowiednio zadbać. Żeby o siebie zadbać trzeba oczywiście poświęcić na to sporo czasu i energii, jeżeli chcemy zobaczyć efekty. Dodatkowo, jak zawsze,ważna jest konsekwencja i cierpliwość. Warto wybrać depilację laserową, aby trwale pozbyć się niechcianych włosków na całym ciele. 

Depilacja laserowa Vectus – szybko i skutecznie

Żeby wyglądać atrakcyjnie musimy wykonywać wiele czynności. Na pewno powinniśmy odpowiednio się odżywiać. Dobrze dobrana dieta jest kluczem do bycia zdrowym i atrakcyjnym. Ponadto ważny jest ruch. Żeby dobrze wyglądać trzeba uprawiać sport, wtedy będziemy mieć odpowiednio atrakcyjną sylwetkę. Istotna jest także pielęgnacja skóry przy pomocy różnych kosmetyków. Oczywiście jest więcej ważnych czynników, które wpływają na atrakcyjność jak chociażby wysypianie się.

Depilacja także jest czynnością, którą wykonują osoby chcące wyglądać atrakcyjnie. Tradycyjne metody depilacji takie jak depilacja maszynką, przy użyciu wosku, przy użyciu kremu, czy depilatora, są skuteczne, jednak tylko na chwilę. Po niedługim czasie włosy, które zostały usunięte odrastają i wtedy trzeba powtarzać depilację.

Na szczęście dzisiaj istnieje metoda depilacji, która jest o wiele skuteczniejsza. Jest to depilacja laserowa. Metoda ta staje się coraz bardziej popularniejsza. Ma ona bardzo wiele zalet – między innymi jest to szybkość, bezbolesność i trwałość – czyli wszystko to, czego nie są w stanie zagwarantować nam inne metody. Zabieg usuwania włosków przy pomocy lasera Vectus cieszy się coraz większym uznaniem – i pacjentów, i kosmetologów.

Serum na redukcje cellulitu - Vialise

Zalety depilacji laserowej

 • Wykonuje się ją w kilku zabiegach 4-8 i problem rosnących włosów znika. Jest to ogromna zaleta, którą nie są w stanie poszczycić się inne metody depilacji;
 • Depilacja jest bezbolesna. To także spora zaleta. Inne metody depilacji są raczej bolesne i niezbyt przyjemne. Depilacja laserowa jest pod tym względem zdecydowanie lepsza;
 • Trwa krótko. Depilacja u specjalisty wykonywana jest w krótkim czasie. Trwa zdecydowanie szybciej od innych metod;
 • Można dzięki tej metodzie dokonać depilacji dowolnego miejsca ciała. Nie posiada ona ograniczeń i można ją wykorzystywać nawet na delikatnych częściach ciała;
 • Metoda jest w 100 procentach bezpieczna. Nie ma żadnego zagrożenia dla zdrowia, działanie lasera nie powoduje szkód dla organizmu;
 • Opłata za depilację jednorazowo jest większa niż cena innych metod, jednak inne metody trzeba często powtarzać, a w przypadku depilacji laserowej po kilku zabiegach nie jest konieczne dalsze wydawanie pieniędzy na usuwanie niechcianych włosów.

Warto wspomnieć, że laserowe usuwanie owłosienia wymaga odpowiedniego przygotowania. Przed zabiegiem należy wykonać kilka ważnych czynności i dostosować się do wskazówek.

Depilację laserową wykonasz teraz w Gdyni. Wystarczy zapisać się na zabieg:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Wymagania przed zabiegiem depilacji laserowej Vectus

 • Przed samym zabiegiem trzeba zgolić włosy w miejscu depilowanym
 • Nie wolno się opalać przed zabiegiem
 • Skóra nie może być podrażniona w miejscu depilowanym
 • Należy tydzień przed pierwszym zabiegiem odstawić leki fotouczulające
 • Tuż przed zabiegiem nie wolno stosować kremów do depilacji ani kremów z witaminą A i C
 • Przed zabiegami nie należy stosować specyfików złuszczających skórę w miejscu depilacji

Pamiętajmy o powyższych wskazówkach, przed zabiegiem warto też zapytać specjalistę, który go wykonuje co dokładnie musimy zrobić i czego ewentualnie nam nie wolno.

Depilacja laserowa jest bardzo dobrą i skuteczną metodą na walkę z owłosieniem. Po kilku miesiącach problem po prostu znika. Nie będziemy musieli już więcej zajmować się depilacją miejsc, które zostaną poddane zabiegom. Laserowe usuwanie owłosienia zbiera bardzo dobre opinie i jest godne polecenia.

Vialise na cellulit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

50 + = 52