Jak się pozbyć cellulitu?

Które zabiegi oczyszczające są idealne dla ciebie?

Oczyść twoja skórę i miej piękną ceręSkóra twarzy wymaga szczególnej pielęgnacji i codziennej higieny. Należy dobrać odpowiednie kosmetyki przeznaczone do danego rodzaju cery. Bardzo ważne jest aby były przebadane dermatologicznie i były hipoalergiczne. Oczyszczanie skóry twarzy może odbywać się we własnym domu, przy zastosowaniu kosmetyków takich jak toniki, kremy, balsami, peelingi. Są to kosmetyki, które powinniśmy stosować codziennie aby oczyścić twarz. Dzięki takiemu oczyszczaniu skóra staje się piękna, jaśniejsza, bez zbędnych zaskórników, wągrów, krost. 

Oczyszczanie twarzy – zabiegi

Oczyszczanie twarzy jest także możliwe w gabinetach medycyny estetycznej, która posiada bogatą ofertę zabiegów oczyszczających skórę twarzy. Należą do nich między innymi:

  • Retix C jest to metoda niemechaniczna, która polega na oczyszczaniu i złuszczaniu skóry twarzy, za pomocą mieszanki witaminy C, retinolu oraz antyoksydantów.
  • Mikro dermabrazja jest to metoda mechaniczna oczyszczania skóry twarzy. Do jej zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę, która wyposażona jest w kryształki diamentów, które usuwają nadmiar sebum, wągry, zaskórniki, zrogowaciały naskórek. Jest to delikatna, ale skuteczna metoda oczyszczania skóry twarzy.
  • Acnelan  jest to zabieg, do którego wykorzystuje się kwasy takie jak: migdałowy, szikimowy, salicylowy oraz sodium lepargilate. Złuszcza naskórek, rozjaśnia, usuwa bakterie. Polecany jest przede wszystkim osobą o cerze trądzikowej.
  • Peeling Kawitacyjny jest to zabieg, przy wykorzystaniu fal ultradźwiękowych. Usuwa nadmiar sebum, wągry, zaskórniki, usuwa bakterie. Jest delikatnym, ale skutecznym zabiegiem.
  • Geneo+ jest to zabieg, który polega na naturalnym pobudzaniu zdolności skóry twarzy. Do obszaru, w którym wykonywany jest zabieg dostarcza się krew bogatą w tlen. Jest to najłagodniejszy z zabiegów do oczyszczania skóry twarzy. Jest skuteczny, daje bardzo dobre rezultaty. Przeznaczony jest do najdelikatniejszego rodzaju cery.

Zabiegi oczyszczania twarzy to także zabiegi, z wykorzystaniem różnego rodzaju kwasów. Należą do nich między innymi:

Serum na redukcje cellulitu - Vialise
  • Kwas salicylowy – jest łagodnym kwasem, który doskonale sprawdza się u osób z cerą trądzikową,
  • Kwas pirogronowy – jest mocniejszym kwasem, nie jest przeznaczony dla osób o delikatnej i wrażliwej cerze,
  • Kwas glikolowy – jest najbardziej intensywnym ze wszystkich kwasów, wnika najgłębiej w głąb skóry,
  • Kwas migdałowy – jest najłagodniejszym ze wszystkich kwasów, przeznaczony jest dla osób o bardzo wrażliwej cerze.

Zabiegi oczyszczające skórę twarzy przy zastosowaniu kwasów jest możliwe za pomocą czterech rodzai. W zależności od rodzaju cery jaką posiadamy możemy dobrać odpowiednie oczyszczanie skóry twarzy za pomocą, któregoś z czterech wymienionych kwasów.

Portal kosmetologiczny
Jak oczyścić twarz w skuteczny, bezpieczny, trwały i najlepszy sposób? Warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej, gdzie podczas konsultacji poznamy najlepszą metodę na nasze problemy skórne i prawidłowe jej oczyszczanie. Oczyszczenie twarzy jest bardzo proste. Wystarczą odpowiednie zabiegi wykonywane w domu oraz w gabinetach medycyny estetycznej.

Vialise na cellulit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

62 + = 71