Jak się pozbyć cellulitu?

Zabiegi przeciwzmarszczkowe – opis, efekty

kuracja przeciwzmarszczkowa

Zmarszczki są problemem wielu osób. Najskuteczniej poradzą sobie z nimi nowoczesne zabiegi przeciwzmarszczkowe, które są realizowane w zakresie medycyny estetycznej lub kosmetologii. Odznaczają się wysoką skutecznością, a przy tym niską inwazyjnością. Należą do nich m.in.: Surgen-Pollogen Legend, Dermapen/ Mezopen, Retix C, Maximus, Harmony XL, Emerge, Peeling Chemiczny, Ultradźwięki, masaże twarzy czy Mobilift.

Surgen-Pollogen Legend

Ten zabieg likwidujący zmarszczki wykorzystuje przełomowe urządzenie, w którym zastosowano technologię Energii Hybrydowej. Dzięki temu rozwiązaniu następuje efektywne wypełnienie zmarszczek, które jest realizowane komfortowo i bez konieczności odbywania rekonwalescencji.

Dermapen/ Mezopen

W tym zabiegu usuwanie zmarszczek jest wykonywane poprzez technologię pulsujących igieł. Umożliwia ona dostarczenie substancji aktywnych do nisko położnych warstw skóry. W efekcie tego skóra zostaje pobudzona do regeneracji.

Retix C

Innym z zabiegów likwidujących zmarszczki jest Retix C. Wykorzystuje on witaminę C, retinol, a także przeciwutleniacze. Do efektów tych zabiegów należą:

  • aktywacja procesów regeneracyjnych skóry,
  • złuszczenie starego naskórka,
  • zwiększenie jędrności, gęstości oraz wytrzymałości skóry.

Maximus

Na zmarszczki szyi, twarzy czy dekoltu skuteczny jest zabieg Maximus. Jego efekty są możliwe dzięki zastosowaniu fali radiowej. Ta fala doprowadza do podgrzania tkanek, co skutkuje stymulacją komórek do odnowy.

Harmony XL

Usuwanie zmarszczek laserem jest wykonywane w zabiegu Harmony XL. Ten zabieg jest przeprowadzany za pomocą urządzenia, które emituje różne rodzaje laserów, a także innych źródeł światła. W jego efekcie dochodzi do zwiększonej produkcji kolagenu, dzięki czemu jest możliwe spłycenie zmarszczek.

Serum na redukcje cellulitu - Vialise

Emerge

W tych zabiegach wykorzystano laser frakcyjny Palomar Emerge. Wysyła on mikrowiązki światła, które docierają do głęboko położonych partii skóry i aktywują je do intensywnej regeneracji. Do skutków tych zabiegów można zaliczyć:

  • odbudowanie włókien elastynowych oraz kolagenowych,
  • wzrost gęstości oraz jędrności skóry,
  • sprawienie, że skóra staje się gładsza i zdrowsza.

Peeling Chemiczny

Te zabiegi na zmarszczki są przeprowadzane za pomocą kwasu salicylowego, migdałowego, glikolowego lub pirogronowego. W zależności od wykorzystanej substancji osiąga się inne rezultaty, a zależą one od głębokości wnikania w skórę. Wybór kwasu najrozsądniej pozostawić jest specjaliście.

Ultradźwięki

W tych zabiegach najpierw na twarz nakłada się specjalne ampułki z odpowiednio dobranym serum, a w dalszej kolejności na skórę oddziałują ultradźwięki. To w konsekwencji sprawia, że następuje bardzo wysoka absorpcja substancji znajdujących się w ampułkach, a ponadto dochodzi do aktywacji procesów regeneracyjnych skóry.

Masaże twarzy

Masaże twarzy to najdelikatniejsza metoda walki ze zmarszczkami. W ich efekcie dochodzi do wzrostu gładkości skóry, który jest możliwy dzięki zmniejszeniu napięcia mięśniowego.

Mobilift

Ten zabieg zapewnia usuwanie zmarszczek pod oczami. Głowica wykorzystanego w nim urządzenia powoduje
łagodne ugniatanie skóry, co skutkuje pobudzeniem skóry do regeneracji.

 

Zabiegi na zmarszczki w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym są niezwykle skuteczną i przystępną metodą na pozbycie się naszego estetycznego problemu.

Vialise na cellulit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

98 − 88 =