Jak się pozbyć cellulitu?

Wągry. Jak sobie z nimi radzić?

Męczą Cię trudne do usunięcia wągry? Domowe sposoby nie sprawdzają się na dłuższą metę a wyciskanie wągrów pozostawia Twoją skórę zaczerwienioną i podrażnioną? Zamiast bezskutecznej walki w domu, zastanów się nad kuracją w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym. Poniżej dowiesz się, jak oczyścić twarz z wągrów w profesjonalny sposób.

Profesjonalne usuwanie wągrów.

Najczęściej stosowane zabiegi oczyszczające skórę z wągrów w gabinetach kosmetycznych to:

  • Peeling kwasowy;
  • Peeling kawitacyjny;
  • Mikrodermabrazja;
  • Terapia Acnelan, stosowana także w przypadku poważnych problemów z trądzikiem.

Peeling kwasowy polega na nałożeniu na skórę do kilku warstw specjalnych kwasów, które mają za zadanie wniknięcie w głąb skóry i oczyszczenie zatkanych porów skórnych. Ze względu na indywidualne potrzeby dobiera się kwasy o różnej sile działania, dzięki czemu zabieg ten może być stosowany niezależnie od posiadanego rodzaju cery. Pozwala skutecznie usunąć wągry na nosie, twarzy i skórze pleców.

Inny skuteczny sposób na wągry to peeling kawitacyjny. Kuracja ta polega na zwilżeniu skóry twarzy, a następnie za pomocą specjalnego urządzenia poddaniu jej działaniu ultradźwięków. Dzięki temu zabiegowi usunięty zostaje nadmiar zrogowaciałych komórek naskórka oraz sebum. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak pozbyć się wągrów w przyjemny i relaksujący sposób, zabieg ten jest w sam raz dla Ciebie.

Serum na redukcje cellulitu - Vialise

Bardzo popularnym zabiegiem jest również mikrodermabrazja. W jej toku warstwy zalegającego naskórka zostają starte dzięki diamencikom znajdującym się na końcu specjalnej głowicy. Zabieg ten skutecznie oczyszcza oraz wygładza skórę, dzięki czemu znikają wągry na twarzy i w innych miejscach poddanych kuracji. Więcej informacji o zabiegach znajdziesz też tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/wagry/.

Jeśli zaś oprócz efektu w postaci pozbycia się wągrów chcesz spróbować zabiegu o silnym działaniu przeciwtrądzikowym, zastanów się nad terapią Acnelan. Środek ten składa się z mieszaniny różnych substancji, które dogłębnie oczyszczają skórę i działają przeciwzapalnie, bakteriobójczo oraz regulująco na proces wydzielania sebum. Acnelan w kompleksowy sposób pozwoli Ci usunąć trądzik oraz wągry na plecach i twarzy.

Na koniec warto zaznaczyć, że oprócz swojej skuteczności, specjalistyczne sposoby zwalczania wągrów są bezpieczne dla skóry. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy personelu pracującego w gabinetach kosmetycznych można mieć pewność, że poddanie się serii zabiegów przyniesie oczekiwane rezultaty bez obawy o efekty uboczne w postaci zaczerwienienia skóry, stanów zapalnych czy blizn, które mogą powstać przy nieodpowiednio stosowanych domowych próbach pozbycia się problemu.

 

Artykuł dostarczył medicomag.pl.

Vialise na cellulit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

48 + = 55