Jak się pozbyć cellulitu?

Kremy na cellulit

Kremy na cellulit to jeden z najbardziej popularnych produktów na tego typu przypadłość. Różnią się one od innych produktów nie tylko składem – często mają również o wiele gęstszą konsystencję. Dzięki temu podczas aplikowania produktu wykonuje się zazwyczaj również efektywny masaż, który również sam w sobie wpływa na szybsze usuwanie cellulitu. Co jeszcze warto wiedzieć wybierając krem na cellulit?

Najlepszy krem na cellulit

Najlepszy krem na cellulit powinien przede wszystkim zawierać ekstrakty roślinne. To wbrew pozorom właśnie naturalne składniki najczęściej przyczyniają się do szybszego znikania cellulitu. Podstawową substancją, która powinna znaleźć się w takim kremie jest kofeina. Zazwyczaj jest ona pozyskiwana z naturalnych źródeł – w ten sposób jest bardziej efektywna. By dodatkowo wzmocnić ten efekt, warto używać specjalnych przyrządów lub szczoteczek, które pozwalają na masowanie skóry w bardziej wygodny sposób.

Zobacz też Vialise: https://vialise.pl/produkt/vialise/

Składnikiem, który powinien zawierać krem na cellulit jest także ekstrakt z kasztanowca. Usprawnia on przepływ krwi i ogólnie wpływa na poprawę stanu naczyń krwionośnych. Choć ta substancja jest znana przede wszystkim z pozytywnego działania w przypadku pękniętych lub rozszerzonych naczyń krwionośnych, to jednak nie można zapominać o tym, że działa ona również dobrze w przypadku obrzęków, które często występują w miejscach dotkniętych cellulitem. Można więc szybko się ich pozbyć, jeśli tylko krem będzie miał odpowiednią konsystencję.

Serum na redukcje cellulitu - Vialise

Zobacz też ranking kremów na cellulit http://kremy-antycellulitowe.pl/top3-na-krem-na-cellulit-ranking/

Jak działa krem na cellulit

Krem na cellulit powinien pomagać nie tylko w uzyskaniu szybszych rezultatów w usuwaniu zmian. Często tego typu preparaty posiadają również substancje, które poprawiają napięcie skóry. W ten sposób jej stan wizualnie poprawia się, zanim jeszcze dieta i ćwiczenia przyniosą realne rezultaty. Tego typu działanie preparatu nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również motywuje osobę używającą kremu do dalszych wysiłków w całkowitym pozbyciu się cellulitu.

Oprócz kremów działających tylko na cellulit można spotkać również preparaty, które mają na celu także spalenie zbędnego tłuszczu, czyli odchudzenie danej partii ciała. Choć często działają one poprzez wspomniane powyżej zwiększenie naprężenia skóry, to posiadają one również substancje wspomagające krążenie krwi. Zazwyczaj są to takie składniki jak ekstrakt z papryczki chili cayenne. Zastosowanie takiego preparatu sprawia, że skóra w danym miejscu staje się lepiej ukrwiona, dzięki czemu wszystkie zawarte w preparacie substancje przyswajają się w sposób o wiele bardziej efektywny, dzięki temu, że wnikają głębiej. Działanie odchudzające, rozgrzewające i antycellulitowe wykazuje również rozmaryn. Ten składnik jest jednak częściej spotykany w bardziej płynnych preparatach do masażu.

Choć dzięki składnikom, które zwiększają napięcie skóry, działanie kremu na cellulit można zauważyć niemal od razu, to jednak warto pamiętać, że dla uzyskania doskonałych efektów należy zacząć używać go jeszcze przed sezonem letnim. Połączenie diety, ćwiczeń oraz odpowiednich kosmetyków na cellulit daje na tyle doskonałe efekty, że bez obaw można udać się na urlop na plaż

Vialise na cellulit

4 Komentarzy

 1. Joks

  Najbardziej mnie bawią tabletki na cellulit. Objawy są na skórze i ewidentnie zewnętrzne, a ludzie wierzą, że jak coś wypiją, albo połkną to cellulit zniknie. Tymczasem krem, albo maść na cellulit jest zdecydowanie najlepsza. I to znacznie lepsza od tego co można wewnętrznie sobie zaaplikować.

 2. Szałamacha

  Najlepsze kremy na cellulit to krem oparty na składnikach naturalnych, a nie jakieś emulgatory czy inne czary mary, z których nic nie wynika i nikt nie wie z czego dokładnie się składają. Matka natura dała nam ogromne możliwości i warto z nich korzystać. Dość powiedzieć, że większość leków to tak naprawdę odwzorowanie działalności ziół.

 3. Tysia

  Ja również mogę z całą pewnością potwierdzić że krem Vialise na Cellulit jest bardzo skuteczny i działa! Stosuję reguralnie od 3 tygodni i już widać efekty. Oczywiscie muszę stosować dietę żeby nie tyć, ale działa świetnie!

 4. Mrówka

  Zgadzam się z ostatnim akapitem. Miałam kilka razy tak, że przy używaniu kosmetyków skóra była napięta, więc wyglądała dużo lepiej niż wcześniej. Tyle że po odstawieniu wszystko wracało do normy i nie było już żadnych efektów. Więc chwilowo zamiast kosmetyków używam tylko olejku pomarańczowego. Jakbym miała coś kupić ze sklepu to na pewno 100% naturalny, tylko z tym też jest problem przynajmniej stacjonarnie, ale może w większych miejscowościach jest lepiej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 79 = 83